Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności
Kontakt
Nasze nowości

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego prowadzonego pod adresem https://www.diesel-masz.com.pl  określa zasady gromadzenia, wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych uzyskanych od użytkowników Internetu  za pośrednictwem strony wwww przez administratora danych osobowych - firmę DIESEL_MASZ Tomasz Wierzejski. 

Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe, jakie są konieczne w przypadku dokonywania rejestracji i zakupów w naszym Sklepie to:

  • imię i nazwisko,
  • adres zameldowania,
  • adres do wysyłki, jeśli jest inny niż adres zameldowania,
  • e-mail,
  • numer telefonu,
  • nazwa firmy oraz numer NIP

Podanie powyższych danych jest dobrowolne jednak wymagana dla rejestracji w Sklepie lub realizacji zamówienia. Użytkownik sklepu powinien sprawdzić czy podane dane sa aktualne i zgodne z rzeczywistością. Użytkownikom sklepu w każdym czasie ma prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez sklep. Złożenie sprzeciwu możliwe jest poprzez wysłanie informacji na podany adres e-mail: dieselmasz@gmail.pl lub telefonicznie tel 696 197 817 . W takich przypadkach dane osobowe  użytkownika zostaną usunięte , chyba że dalsze przetwarzanie danych będzie poparte przepisami prawa (por. art. 23 ust. 1 pkt 1-5 ustawy o ochronie danych osobowych).

 Sklep umożliwia także dokonanie płatności elektronicznej, rejestracji w serwisie oraz późniejszego logowania  oraz przekazywania danych wysyłkowych do realizacji zamówienia złożonego za posrednictwem sklepu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych umożliwiamy wszystkim użytkownikom sklepu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich edytowania. Możliwe jest to po zalogowaniu się na swoje konto.

Dane osobowe Klientów pobierane są przez firmę w celu prowadzenia Sklepu, a w szczególności:

 
  • realizacji zamówień oraz usług dostępnych za pośrednictwem serwisu
  • obsługi procesu rejestracji klientów  i logowania do konta w sklepie
  • zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów włącznie z realizacja dostawy oraz obsługą reklamacji i zwrotów
  • przesyłania na podany adres e-mail zamówionego biuletynu informacyjnego

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane firmie kurierskiej DPD Polska w celu realizacji zamówienia. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum.


Przejdź do strony głównej
Copyright © DIESEL-MASZ - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu